قبلی
بعدی

کمک به اشتغال

موسسه رعد با هدف کمک به اشتغال افراد کم‌توان در کنار شماست تا با ایجاد موقعیت‌های شغلی جدید و مرتبط با مهارت‌های شما به کسب درآمد شما کمک کند

کمک به رعد

ما برای تامین نیاز‌های مالی و ارائه رایگان خدمات به توانیابان روی کمک خیرین حساب می‌کنیم. همان‌طور که تا امروز این کمک به رونق موسسه خیریه رعد کمک کرده است.

دوره های آموزشی

در موسسه رعد فاطمیه قم دوره های آموزش آنلاین و حضوری با رویکرد ایجاد اشتغال و درآمد زایی و با هدف تولید آثار هنری و صنایع دستی توان یابان برگزار می شود.

بازارچه

برگزاری بازارچه های خیریه امکان نمایش و خرید آثار هنری توان یابان را فراهم نموده و بدین ترتیب بستری برای ایجاد اشتغال و درآمدزایی توان یابان ایجاد می کند.

موسسه رعد فاطمیه

موسسه خیریه خدماتی آموزشی رعد فاطمیه قم، با شماره ثبت ۳۵۴ از پاییز سال ۹۱ برای اولین بار در استان قم با هدف توانمندسازی معلولین جسمی حرکتی و به منظور کسب استقلال اجتماعی و ارتقائ کیفیت زندگی آنان ارائه خدمات نمود و آموزشهای مهارتی فنی حرفه‌ای، خدمات کاملا رایگان توانبخشی (فیزیوتراپی، کاردرمانی)،  مددکاری و مشاوره، کاریابی و اشتغال حمایتی  ارایه می نماید. کارآموزان با استفاده از دوره های آموزشی به سطح کار آموختگی رسیده و سپس از فرصت‌های شغلی پایدار و روش نوین اشتغال حمایت شده برای اثبات توانمندی خود سود می‌برند.

سالن همایش موسسه

موسسه رعد با دارا بودن سالن همایش بزرگ و مجهز با گنجایش 150 نفر و استیج وسیعی به مساحت ۱۵۰ متر مربع آماده اجرای همایش‌ها و برگزاری کلاس‌های آموزشی شما میباشد لطفا برای رزرو سالن از طریق دکمه رزرو اقدام کنید.

دوره‌های آموزشی موسسه رعد

دوره‌ هنرهای دستی

آیا به دنبال یک فرصت برای بیان خلاقیت خود هستید؟ آیا علاقه‌مند به یادگیری هنرهای دستی هستید؟ در این صورت، کلاس‌های آموزشی هنرهای دستی ما برای شما مناسب است!

در کلاس‌های آموزشی ما، شما با مهارت‌های مختلفی در زمینه هنرهای دستی آشنا می‌شوید. از خیاطی و طراحی دوخت تا کیف دوزی و بروزرسانی لباس‌ها، همه چیز در اینجا در اختیار شماست. مهارت‌های لازم برای ساخت لباس‌های منحصر به فرد و جذاب را یاد می‌گیرید و با استفاده از تکنیک‌های حرفه‌ای، آثار خود را بسازید

اکتشاف خلاقیت با دوره‌های مهارت‌های کامپیوتری!

آیا به دنبال ارتقاء مهارت‌های هنری خود هستید؟ آیا می‌خواهید با استفاده از ابزارهای دیجیتالی هنر خود را به ارمغان بیاورید؟ هنرهای دستی در همراهی با فناوری رایانه امروزی یک جذابیت خاص به خود می‌گیرند.

دوره‌های مهارت‌های کامپیوتری ما، شامل آموزش نرم‌افزارهای اصلی هنر دیجیتالی مانند “فتوشاپ” و “ایلاستریتور” هستند. با شرکت در این دوره‌ها، شما به سرعت مهارت‌هایی را کسب می‌کنید که به شما امکان می‌دهد تصاویر خلاقانه‌تان را ترسیم کنید.

پیوستن به دوره‌های مهارت‌های کامپیوتری ما، باعث می‌شود تا خلاقیت شما به اوج برسد و ایده‌هایتان را به راحتی به همه جا منتقل کنید.

اکتشاف قدرت شخصیت خود با کلاس‌های آموزشی مهارت‌های شخصی!

در موسسه ما، به علاقه‌مندان به یادگیری زبان‌های خارجی و دانش آموزان علاقمند به آموزش دیگر موضوعات نیز، کلاس‌های آموزشی چندگانه ارائه می‌شوند. این کلاس‌ها امکان آموزش و بهبود مهارت‌های زبانی، ارتقاء دانش فرهنگ‌های دیگر و بازکردن دروازه‌هایی جدید برای دسترسی به دانش بیشتر را فراهم می‌کنند.

ما به شما فرصتی برای بهبود زندگی خود، افزایش دانش فرهنگی و توسعه مهارت‌هایتان می‌دهیم. با شرکت در کلاس‌های زبان‌های خارجی و کلاس‌های مهارتی ما، قدمی بزرگ در جهت یادگیری و توسعه شخصی خود بردارید.

یک جهانی بهتر با همدلی و کمک متقابل

هدف ما در موسسه خیریه، فراهم کردن نیازمندی‌های اساسی برای مددجویانمان است. بدون کمک شما، این اهداف به دست نخواهد آمد. از این رو، از شما می خواهیم به ما بپیوندید.

تنها با همدلی و همراهی شما، می‌توانیم به جامعه‌ای عادلانه و پایدار دست پیدا کنیم. شما می‌توانید با ارائه کمک‌های خود به زندگی مددجویانمان نشاط و روشنایی ببخشید.

اخبار و اطلاعیه ها